فهرست محصولات

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه

از {{model.count}}

دستگاه تقطیر و دستگاه عرق گیری

تعداد
نوع
11,635,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...
ویژگی‌ محصول
  • جنس دیگ: آلومینیوم
  • خروجی هر بار دیگ: حدود 18 لیتر
  • ارتفاع دیگ: 74 سانت
  • قطر کف دیگ: 47 سانت
  • مناسب برای: گاز سه شعله جداگانه

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی سایز بزرگ بهمراه ترمومتر و سوپاپ اطمینان عرضه می شود مناسب تقطیر با حجم بالا بوده و جابجائی آن نیازمند دو نفر می باشد. این دستگاه تقطیر بایستی توسط دو نفر حمل و جابجاء گردد و از سوی دیگر وجود طوقی کف آن که بایستی از گاز سه شعله نیز جهت این دستگاه تقطیر استفاده نمائید باعث شده که دستگاه تقطیر شما سریعتر بجوش بیاید و راندمان بالایی را در هنگام عرق گیری تجربه کنید. از سوی دیگر وجود سوپاپ اطمینان در این دستگاه تقطیر باعث کنترل فشار موجود داخل دیگ و ترمومتر مشاهده لحظه ایه دمای داخل دستگاه عرق گیری شما خواهد بود البته اگر به صفحه لوازم تقطیر هم سری بزنید مشاهده می کنید که انواع لوازم تقطیر موجود در ظروف سلطانی عمل عرق گیری شما را بهتر و حرفه ای تر خواهد نمود. در نظر داشته باشید کلیه دیگهای ظروف سلطانی مجهز به سوپاپ اطمینان می باشند که فشار وارده به دیگ به آسانی خارج شود ولی در جهت احتیاط بیشتر بهتر است که یک سوم از دیگ شما همیشه خالی باشد.

دستگاه تقطیر عرق گیری 100 لیتری با توجه به اینکه دو خروجه می باشد پس متعلقات آن متفاوت تر از سایز های تک خروجه می باشد که شامل: دماسنج یا همان ترمومتر - سوپاپ اطمینان - واشر سیلیکونی دور درب سایز ۱۰×20 - یک متر و نود سانت شیلنگ سیلیکونی سایز ۱۰×۱۵ جهت رابط دیگ و خنک کننده - بیست سانت شیلنگ سیلیکونی  10×۱5 جهت خروجی خنک کننده - دو عدد لوله مسی پانزده سانت سایز 12 بهمراه اتصالات و سه راهی برنجی - 4 عدد واشر فیبری اضافه جهت سوراخ درب - دو عدد ویگرو بالنی بهمراه متعلقات نصب آن - بروشور راهنما و بسته بندی در کارتن. از سوی دیگر کندانسور برقی سایز بزرگ .

دیگ تقطیر 100 لیتری چهار قفل:

دیگ تقطیر 100 لیتری 4 قفل بزرگترین دستگاه تقطیر ظروف سلطانی بوده که بهمراه واشر و قفلهای محکمی که بروی آن قرار دارد مانع از هرگونه پرت بخاری خواهد شد که هنگام عرق گیری بوجود می آید. این دستگاه تقطیر مناسب گاز 3 شعله جداگانه بوده و به تنهائی قابل حمل نیست چرا که دو نفر باید نسبت به جابجائی آن بر روی گاز  و برداشتن آن اقدام کنند. زمان به جوش آمدن این دیگ حدود 2 ساعت بوده و پس از آن حدود 6 تا 7 ساعت زمان می برد که تقطیر به اتمام برسد. دقت نمائید که حتماً دو سوم از دیگ پر شود که مانع از گرفتگی لوله های کندانسور برقی نگردد. وجود سوپاپ اطمینان مزیت بزرگی بوده چرا که براحتی می توانید فشار را کنترل کنید.

کندانسور برقی سایز بزرگ :

کندانسور برقی یکی از 3 گزینه ظروف سلطانی برای تبدیل بخار به عرقیات است. مزیت این کندانسور عدم مصرف آب بوده و در صورتیکه نیازمند اطلاعات کافی در این مورد می باشید می توانید به صفحه چه دستگاهی بخرم؟ مراجعه کنید. کارکرد کندانسور برقی طوری بوده که از یک سمت بخار وارد مجاری لوله مسی شده و در مسیر حرکت در داخل لوله مسی با توجه به قدرت فن موجود در پشت دستگاه، بخار کم کم تبدیل به مایع می شود و از قسمت پایینی آن مایه با دمای حدود 26 -27 درجه خارج می شود،

 کندانسور برقی سایز بزرگ با قدرت فن موجود در پشت آن ، قدرت مکندگی هوا به سمت داخل را چنان سرعت می بخشد که در کوتاه ترین زمان بخار 80-90 درجه ای دستگاه تقطیر را به عرقیات مورد نظر شما تبدیل می کند. از سوی دیگر صدای بسیار کم فن آن که در حد صدای فن های موجود (فن دستشویی منزل) می باشد باعث عدم آلودگی صوتی در هنگام عرق گیری شما خواهد بود. 

لوله قسمت بالایی کندانسور برقی مخصوص ورودی بخار بوده که بوسیله بستی که بهمراه کندانسور برقی عرضه می گردد شیلنگ رابط را سفت و محکم خواهد کرد و از سوی دیگر خروجی تقطیر آن قسمت پایینی بوده که در جهت سهولت مشتری، یک عدد شیلنگ 20 سانتی سایز 12*8 در پک دیگ تقطیر شما قرار گرفته است.

ظروف سلطانی جهت دستگاه تقطیر 22 الی 50 لیتری از کندانسور برقی سایز کوچک و از سوی دیگر برای دستگاه تقطیر 100 لیتری از کندانسور برقی سایز بزرگ استفاده می نماید.

ویگرو بالنی :

ویگرو بالنی با استفاده از طوری مسی موجود در آن کمک زیادی به تقطیر جزء به جزء می کند طوریکه هم مزه محصول شما را تغییر می دهد و هم رنگ کدری عرقیات شما را می گیرد. ویگرو در بسته بندی کارتن ظروف سلطانی عرضه می گردد و دغدغه مشتریان را نسبت به سالم رسیدن به مقصد را برطرف نموده ایم، در داخل آن یکعدد گیره وجود دارد که شما براحتی طبق فیلم موجود در سایت ما می توانید نسبت به نصب آن اقدام نمائید از سوی دیگر یکعدد درپوش سیلیکونی بر قسمت بدنه آن قرار دارد تا براحتی بتوانید طوری مسی را از قسمت مذکور وارد و یا تخلیه نمائید.

پس از نصب آن و اطمینان از بسته بودن قفلهای درب دستگاه تقطیر، گاز را روشن نموده و منتظر جوش آمدن دستگاه تقطیر باشید در این صورت دمای دستگاه شما با استفاده از دماسنج نصب شده بر روی دستگاه تقطیر شما از حدود بالای 75 درجه دستگاه تقطیر شروع به جوشیدن می کند پس با شروع جوشیدن ، قلهای موجود داخل دیگ تقطیر به داخل شیشه ویگرو خواهد آمد و با توجه به وجود مکانیزم سد راهی داخل ویگرو که بصورت سوزنی شکل دیده می شود باعث آن خواهد شد که ناخالصی محصول دوباره به داخل دستگاه تقطیر برگشت داده شود که در اینجا جاذبه زمین نیز به این قضیه کمک شایانی می کند!

 نکته مهم این مدل از ویگرو ، وجود طوری مسی موجود داخل آن می باشد چرا که در هنگام تخمیر (قبل از تقطیر) گوگرد حاصل می شود و و در هنگام تقطیر گوگرد بایستی به مس بچسپد که وارد محصول شما نشود چرا که گوگرد سمی است و بایستی مانع ورود به داخل عرقیات شما شود - در این حالت طوری مسی موجود داخل ویگرو بالنی باعث جلوگیری از ورود گوگرد حاصل از تخمیر شما می شود و بوی تند عرقیات شما را نیز می گیرد از سوی دیگر پس از یک یا چند بار تقطیر متوجه می شوید که رنگ طوری مسی تیره می شود که پس از آن می توانید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

در نظر داشته باشید در داخل بسته ویگرو دو عدد نیم متری طوری مسی قرارداده ایم و در صورت نیاز می توانید جداگانه نسبت به طوری مسی از سایت ظروف سلطانی جهت دستگاه تقطیر خود اقدام نمائید.

ترمومتر (دماسنج):

این وسیله جهت نشان دادن دمای داخل دستگاه تقطیرتان بسیار کاربردی و مفید است البته قبل از شروع کار دمای محیط شما را نشان می دهد، حال پس از گذاشتن دستگاه تقطیر شما بر روی گاز ، میزان حرارت داخل آن قابل مشاهده است که در بهترین حالت دمای عرق گیری از 80 تا 90 درجه خواهد بود لذا از 90 درجه به بالا میزان درصد آب بالایی در حال تقطیر می باشد و قطعاً پس از یکبار استفاده از دستگاه تقطیرتان متوجه کارکرد و نتیجه بخشی آن خواهید بود.

سوپاپ اطمینان:

این محصول بروی درب دستگاه تقطیر ظروف سلطانی نصب می شود. عملکرد آن بدین صورت است، وقتی که دستگاه تقطیر شما می جوشد بخار حاصل می شود ، در این حالت بخار بدنبال فرار و خروج از یک مسیر بسمت بیرون میگردد که اتصالات لوله مسی روی درب که جهت خروجی بخار تعبیه شده است تنها مسیر آن می باشد. 

اما اگر بدلایلی مسیر کندانسور و یا خنک کننده شما گرفته شده باشد و امکان خروجی بخار از آن لوله مسی تعبیه شده میسر نباشد و شما نیز از آن مطلع نباشید! در این حالت فشار در داخل دیگ تقطیر شما متراکم خواهد شد و بخار دنبال مسیر خروجی دیگری می گردد که در این شرایط ما اقدام به نصب قطعه ای بنام سوپاپ اطمینان نموده ایم که در صورتی که میزان فشار دیگ تقطیر شما به نیم بار برسد مکانیزم آن عمل نموده و فشار متراکم شده داخل دیگ از سوراخهای تعبیه شده بر روی سوپاپ اطمینان که در عکسها کاملاً مشخص می باشد خارج گردد که در این حالت هیچگونه مشکل و یا هراسی در هنگام تقطیر متوجه شما نخواهد شد.

از سوی دیگر ظروف سلطانی جهت دیگهای تقطیر خود در زیر سوپاپ اطمینان اقدام به تعبیه یکعدد توری نیز نموده است که مسیر خروجی فشار متراکم شده در هر شرایطی خارج گردد.

لازم به ذکر است ظروف سلطانی تنها تولید کننده ای در ایران است که برای اولین بار اقدام به ساخت سوپاپ اطمینان مخصوص دیگ تقطیر نموده است.

ذغال اکتیو:

این محصول جهت تصفیه عرقیات بکار میرود ، طوریکه تا حدی هم به شفاف سازی محصول کمک می کند و هم مزه آن را بهتر می نماید. ذغال اکتیو را در یک صافی قرار دهید سپس آب گرم را به مدت کوتاهی بروی آن بریزید تا گرد و خاک آن تمیز شود پس از آن مقداری پنبه داخل قیف بگذارید و ذغال اکتیو را بروی پنبه بریزید در این حالت عرقیاتی که از خروجی تقطیر دستگاه تقطیر شما خارج خواهد شد بروی ذغال اکتیو و پنبه می ریزد و پس از آن از طریق قیف وارد شیشه می شود در نظر داشته باشید که هر 100 گرم ذغال اکتیو جهت 10 لیتر عرقیات مورد استفاده قرار میگیرد.

سدیم متابی سولفیت:

این محصول برای شستشو و ضدعفونی کردن کندانسورهای برقی و آبی مورد استفاده قرار می گیرد. بدین صورت که میزان 10 گرم از پودر متابی سولفید را در نیم لیتر آب حل نموده و داخل لوله مسی کندانسور و خنک کننده بریزید طوریکه سمت خروجی تقطیر دستگاه تقطیر را باید ببنید که مایع خارج نشود، پس از گذشت دو یا سه ساعت توسط آب شهری مسیر لوله مسی را شستشو نمائید. توضیح اینکه این محصول از بهترین و با کیفیت ترین کمپانی های تولید مواد شیمیایی تهیه و بسته بندی می گردد و با اینکه در رده خوراکیها می باشد اما نباید بطور مستقیم وارد دستگاه گوارش گردد.

قبل از هر چیز لطفاً به بروشور راهنمای داخل کارتن محصول خود مراجعه و آنرا مطالعه نمائید. پس از آن پیشنهاد می کنیم که دستگاه تقطیر خود را با مواد شوینده و آب کاملاً شستشو داده طوریکه مطمئن باشید که هیچگونه ذراتی در مسیر دستگاه تقطیر شما وجود نداشته باشد که این مسیرها شامل لوله مسی روی درب - شیلنگها - لوله مسی خنک کننده و یا کندانسور می باشد. این مسئله باعث آن می شود که خیالتان از بابت مسیر خروجی دستگاه تقطیرتان کاملاً راحت بوده و نگرانی از این مسئله در هنگام عرق گیری نداشته باشید.

اکنون محصول آماده شده خود را در داخل دستگاه تقطیر ریخته و دقت بفرمایید که حتما یک سوم دیگ شما خالی باشد چرا که پر بودن بیش از حد آن باعث می شود که هنگام جوشیدن، مواد و گیاه به سطح بالا آمده و جلوی خروجی را بگیرد که این امر باعث فشار آمدن به دیگ و خطرات جبران ناپذیری خواهد شد.

درب دیگها را بسته و لوله مسی موجود در داخل دیگ را با آچار مناسب سایز آن کاملاً محکم کرده و ببندید ، پیشنهاد می شود به صفحه لوازم تقطیر سایت ما مراجعه کنید تا هم از مزایای ویگرو و هم از لوازم موجود ظروف سلطانی بهره مند شوید. حال پس از اطمینان از محکم بستن لوله مسی بالای درب، داخل لوله مسی را فوت کرده و مطمئن باشید که از کناره های اطراف درب و قفلها هیچگونه هوایی خارج نمی شود اکنون گاز را روشن نموده و دیگ خود را بروی آن قرار دهید و منتظر جوش آمدن مواد باشید. 

جوشیدن دستگاه تقطیر، بسته به ابعاد و اندازه دیگ شما متغیر است که معمولا از 45 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد و پیشنهاد می شود در صورتی که دستگاه خود را انتخاب نمودید، از نوع گازی که مناسب آن نیز هست هم مطلع باشید برای این منظور در قسمت مشخصات هر دستگاه و یا در صفحه خرید در زیر ویژگی محصول این مورد کاملاً مشخص شده است یادآور می شویم که دستگاه تقطیر 100 لیتری مناسب گاز سه شعله جداگانه می باشد. از طرفی در صورتیکه مبادرت به خرید ترمومانومتر (دما/فشار سنج) نمائید پس از یکبار استفاده از دستگاه تقطیر خود متوجه زمان جوش آمدن و یا پایان کار خود خواهید شد. این امر مستلزم تجربه بوده و بسته به نوع موادی که داخل دستگاه تقطیر خود می ریزید متفاوت است. 

بخار تقطیر با شروع جوش آمدن کم کم به سمت شیلنگ سیلیکونی آمده و باعث داغی آن خواهد شد البته شیلنگ سیلیکونی های مورد استفاده در ظروف سلطانی کاملاً مقاوم در برابر حرارت و بو بوده طوریکه مشکلی در این مسئله بوجود نمی آورد. پس از شاهد داغ شدن و وجود قطراتی در داخل شیلنگ سیلیکونی نوبت آن است که ورودی آب خنک کننده سطلی و یا کندانسور شیشه ای را باز نموده که آب گردش داشته باشد. و یا فن کندانسور برقی را روشن نمائید در این شرایط متوجه شدت گرمای بالایی خواهید بود که در چند دور بالایی ایجاد شده است.

مایع تقطیری که اکنون وارد ظرف شما شده است را تا زمانی جمع آوری کنید که به میزان دلخواه مزه خود برسید. بعنوان مثال اگر شما نسبت به ساخت عرق نعنا اقدام می کنید در جریان باشید مزه مایع تقطیر اولیه بسیار تند بوده چرا که مستقیماً مواد اصلی در حال تقطیر می باشد که با کمترین میزان آب در حال خروجی است ولی پس از مدتی میزان آب موجود در دستگاه تقطیر نیز بسمت خروجی تقطیر هدایت شده که در این شرایط مزه محصول شما ملایمتر خواهد شد پس لازم است کلیه مایعاتی که تقطیر شده است را باهم قاطی کنید و مجدداً نسبت به تست مزه محصول نهائی اقدام کنید و در هر شرایطی به مزه واقعی محصول خود رسیدید گاز را خاموش کنید.

اتمام کار شما زمانی خواهد بود که طبق دستور بالایی عمل نمائید البته این مسئله بسته به تقطیر هر نوع موادی تا حدی متفاوت است در این شرایط گاز را خاموش کرده و با دستکشی مناسب شیلنگ سیلیکونی را به آرامی از بالای درب دستگاه تقطیر باز نمائید تا بخار جمع شده و فشرده داخل دیگ تقطیر به آرامی خارج شود. پس از اطمینان از اتمام بخار داخل دیگ اکنون می توانید قفلها را به آرامی باز نموده و درب آنرا بردارید در این شرایط متوجه خواهید شد که هنوز میزان زیادی از آب و گیاه در داخل دیگ وجود دارد که این مواد، پسمانده عمل تقطیر شما می باشد پس نسبت به ریختن آن در جایی مناسب اقدام کنید و با اتمام این روند، حتما دیگ تقطیر خود را بهمراه اتصالات مربوطه کاملاً با مواد شوینده شستشو دهید. لازم به ذکر است حتماً خنک کننده و یا کندانسور مربوطه را هم از وجود مایعات تقطیر کاملاً تمیز و پاک نموده طوریکه زمینه مناسب را جهت تقطیر بعدی برای دستگاه خود فراهم کنید.

جنس دیگ
آلومینیوم
خروجی هر بار دیگ
حدود 18 لیتر
ارتفاع دیگ
74 سانت
قطر کف دیگ
47 سانت
مناسب برای
گاز سه شعله جداگانه
حداکثر ظرفیت پر کردن دیگ
75 لیتر
ضخامت ورق
2/3 میلیمتر
خروجی ساعتی
حدود 5 - 4 لیتر
نوع اتصالات دیگ
برنجی از جنس مرغوب
سایز لوله مسی کندانسور
10 میلیمتر
متراژ لوله مسی خنک کننده
19 متر
نوع کندانسور
سایز یک اسب
فاصله بین فین های کندانسور
3 میلیمتر
دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
رضا بامری
809 روز پیش

سلام واقعا کیفیت دیگه و سرد برقی تون عالیه.همه جوره نسبت ب سایره دیگه ها برتری داره.فقط کاش ریجت هم تو محصولات تون میشد اضافه کنید چون واقعا حیف ک خرید کلی رو از شما کنیم و اون وقت برا خرید ریجت ب فروشگاه دیگه ای مراجع کنیم.

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
809 روز پیش

وقت بخیر . ممنون از پیام شما . در برنامه آینده داریم.

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
محمد تقی زاده
650 روز پیش

سلام من از این دستگاه گرفتم و راضی هستم دست ممنون بابات این گلابگیر خوبتون
فقط ویگروهایی که فرستادین خیلی ضعیف بودن دفه اول با کمترین فشار شکستن .
و یه سوال که دارم اینه که میشه خروجی هارو بیشتر کرد؟ ممنون میشم جواب بدید🙏🏻

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
649 روز پیش

وقت بخیر
قطر شیشه ویگروها تغییر کرده است و ضخیم تر شدند.
خروجی تقطیر بستگی به گاز و شعله شما دارد.

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
ناشناس
605 روز پیش

سلام
داخل دستگاه صد لیتری چه مقدار محصول به طور مثال گل محمدی میتوان ریخت و چند ساعت گلاب گیری این مقدار انجام می سود

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
604 روز پیش

با درود فراوان
دستگاه تقطیر صد لیتری باید دو سوم دیگ پر شود تا عمل تقطیر به خوبی انجام شود
زمان تقطیر با دستگاه صد لیتری بستگی به مواد و شعله گاز در حد استاندارد بین 6 تا 7 ساعت زمان میبرد

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
رضا
421 روز پیش

سلام
ایا اگر فقط نصف مخزن دیگ بشه در فرایند تقطیر مشکلی پیش میاد؟

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
421 روز پیش

با درود - خیر مشکلی در تقطیر و فرآیند آن پیش نمیاد.

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
محمدفاتح صدر
397 روز پیش

سلام
دستگاه بسیار عالی و واقعا راندمان مناسبی دارد.
من تازه یک عدد خریداری کردم و با اولین بار استفاده ۱۰۰ درصد راضی هستم و فقط پیشنهاد میکنم در صورت امکان یک فشار سنج هم روی درب دستگاه ۱۰۰ لیتری نصب گردد و دستگاه های ظرفیت بالاتر هم عرضه کنید.
اگر برای استفاده از ذغال اکتیو وسایل مورد نیاز آن، همراه دستگاه ارسال می شد بدون شک ۵ ستاره می دادم.
در کل عالی است و حتما دوباره خواهم خرید.

دستگاه تقطیر 100 لیتری با کندانسور برقی و پک ویژه
396 روز پیش

با درود - مشتری گرامی ضمن تشکر از حسن توجه شما نسبت به محصولات ظروف سلطانی در نظر داشته باشد بروی کلیه دیگهای ظروف سلطانی سوپاپ اطمینان نصب و فشار وارد بروی دیگ را به آسانی خارج می نماید پس در این شرایط نیاز به نصب ترمومانومتر نخواهد بود - موفق باشید و تشکر فراوان

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...