دستگاه تقطیر با کندانسور برقی

کندانسورهای برقی ظروف سلطانی در دو سایز کوچک و بزرگ عرضه می گردد کندانسور برقی سایز کوچک با 6 متر لوله مسی سایز 10 و فن 10 وات مکنده مناسب دستگاه تقطیر 22 الی 50 لیتری و کندانسور برقی سایز بزرگ با 19 متر لوله مسی سایز 10 و فن 16 وات مکنده مناسب دستگاه تقطیر 100 لیتری می باشد.

کارکرد این نوع از کندانسور ها طوری انجام شده است که با قدرت فن بخار را تبدیل به عرقیات شما خواهد کرد طوریکه بخار حاصل از تقطیر وارد ورودی قسمت بالایی لوله مسی شده و پس طی مسیری که با فینهای آلومینیومی لوله مسی پوشانده شده است و از سوی دیگر توان بالای فن موجود که از نوع مکنده آن استفاده می شود موجب این خواهد شد که بخار به راحتی تبدیل به مایع گردد. لوله قسمت بالایی کندانسور برقی مخصوص ورودی بخار بوده که بوسیله بستی که بهمراه کندانسور برقی عرضه می گردد شیلنگ رابط را سفت و محکم خواهد کرد و از سوی دیگر خروجی تقطیر آن قسمت پایینی بوده که در جهت سهولت مشتری، یک عدد شیلنگ 20 سانتی سایز 12*8 در پک دستگاه تقطیر شما قرار گرفته است تا مسیر خروجی را براحتی تا ظرف شیشه ای هدایت نمائید.

در تمام مسیر بخار و تقطیر کندانسور برقی از لوله مسی سایز 10 استفاده شده طوریکه زوایای آن نیز مسی می باشد. اتصالات کاملاٌ ایمن و از جوش نقره بهره می برند چرا که جوش قلع مضر و آسیب رسان به سلامتی انسان است.

از سوی دیگر طراحی مسیر لوله مسی کندانسور های برقی ظروف سلطانی کاملاً رو به پایین بوده که اینکار باعث افزایش راندمان و سرعت دستگاه تقطیر شما خواهد شد طوریکه جاذبه زمین نیز به این قضیه کمک خواهد نمود تا سرعت و راندمان تقطیر افزایش پیدا کند.