فهرست محصولات

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه

از {{model.count}}

دستگاه تقطیر دستگاه گلاب گیری دستگاه عرق گیری

تعداد
نوع
3,565,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...
ویژگی‌ محصول
  • جنس دیگ و خنک کننده: آلومینیوم
  • ارتفاع دیگ: 38 سانت
  • قطر کف دیگ: 27 سانت
  • خروجی هر بار دیگ: حدود 2/5 لیتر
  • مناسب برای: گازهای کابینتی

دستگاه تقطیر 16 لیتری با خنک کننده سطلی آبی بهمراه دماسنج - سوپاپ اطمینان - ذغال اکتیو و سدیم سولفات که مناسب استفاده در منزل می باشد قابل استفاده بر روی گاز کابینتی بوده و براحتی می توانید در منزل عرق گیری انجام دهید. البته این پکیج از دستگاه تقطیر که بهمراه خنک کننده سطلی آبی می باشد را می توانید بروی گاز کابینتی بگذارید ولی اگر از دیگ عرق گیر 16 لیتری بهمراه کندانسور برقی استفاده می کنید ، نمی توانید بر روی گاز کابینتی گذاشت چرا که دستگاه تقطیر 16 لیتری بهمراه کندانسور برقی قدرت گاز بالایی میخواهد و شما حتما بایستی جهت آن دستگاه تقطیر از گاز تک شعله جداگانه استفاده نمائید. دستگاه تقطیر 16 لیتری با خنک کننده سطلی آبی از آب جهت تبدیل بخار به مایع استفاده می کند و در این نوع از خنک کننده ها از یک سمت آب وارد شده و از سمت دیگر آن ، آب گرم حاصل از تقطیر خارج خواهد شد. دقت کنید فقط دو سوم از دیگ تقطیر را پر نمائید طوریکه حتماً یک سوم آن خالی باشد تا فشار به دستگاه تقطیر نیاید.

دماسنج یا همان ترمومتر - سوپاپ اطمینان - واشر سیلیکونی دور درب سایز ۱۰×۱۰ به سایز دور درب - 120 سانت شیلنگ سیلیکونی سایز ۱۰×۱۵ جهت رابط دیگ و خنک کننده - 15 سانت لوله مسی سایز 12 بهمراه اتصالات برنجی - 2 عدد واشر فیبری اضافه جهت سوراخ درب - بروشور راهنما - خنک کننده سطلی آبی سایز 1 و ویگرو بالنی بهمراه اتصال نصب آن که کاملاً در بسته بندی کارتن به مشتری عرضه می گردد.

دیگ تقطیر 16 لیتری:

این دستگاه تقطیر کاملاً مناسب گازهای کابینتی بوده و براحتی در آشپزخانه منزل می توان عمل تقطیر را انجام داد. کلیه دستگاه های عرق گیر ظروف سلطانی دارای چهار قفل بوده و با واشر اسفنجی سایز 10 موجود بر روی درب دستگاه تقطیر با اطمینان خاطر و بدون هیچگونه پرت بخاری در هنگام تقطیر نسبت به ساخت عرقیات خود عمل کنید از سوی دیگر عدم وجود طوقی در زیر دیگ شما باعث آن شده که بتوان بر روی گازهای کابینتی این کار و به سرانجام رساند. این دستگاه تقطیر از وجود یک عدد لوله مسی با اتصالات سایز 12 که بروی درب آن نصب می شود بهره می برد که با اتصالات برنجی سفارشی مخصوص کاملاً آب بندی می شود ابعاد دستگاه تقطیر طوری طراحی شده است که براحتی قابل جابجائی ، پر کردن و خالی کردن باشد. دقت کنید دستگاه تقطیر ظروف سلطانی بایستی 2/3 آن پر شود که مانع از بسته شدن مسیر خروجی تقطیر گردد. 

خنک کننده سطلی آبی سایز 1:

این نوع از خنک کننده های دستگاه تقطیر ، رایج ترین و مناسب ترین های صنعت تقطیر خانگی به نوبه خود بوده چرا که تقطیر با آب از دیرباز رایج و همچنان نیز به قوت خود باقیست. دو مدل از خنک کننده های ظروف سلطانی بوسیله گردش آب بخار حاصل از عمل تقطیر را تبدیل به مایع و عرق گیری می کند که یکی از آنان خنک کننده سطلی آبی و دیگری کندانسور شیشه ای یا همان خنک کننده شیشه ای می باشد که اگر به صفحه چه دستگاهی بخرم؟ مراجعه کنید شاهد توضیحاتی در این خصوص خواهید شد.

در این نوع از خنک کننده ها 280 سانتی متر لوله مسی سایز 10 بکار برده شده است، در اتصالات دستگاه تقطیر مورد استفاده شده در این خنک کننده و کلیه لوازم عرق گیری ظروف سلطانی از اتصالات برنجی سفارشی و همچنین واشر فیبری و مسی سفارشی استفاده شده است تا در نتیجه کلی که همان تقطیر و عرق گیری در منزل می باشد شاهد عدم پرت بخار باشید چرا که استفاده از اجناس و اتصالات با کیفیت به مراتب بازخورد خوبی در نتیجه محصول نهایی دستگاه تقطیر شما  خواهد داشت.

این نوع از خنک کننده ها از دو قسمت ورودی و خروجی لوله مسی و دو قسمت ورودی و خروجی آب بهره میبرند که ورودی بالایی لوله مسی مخصوص ورودی بخار از سمت دستگاه تقطیر و قسمت پایینی آن مخصوص خروجی مایع تقطیر می باشد که با شیلنگ سیلیکونی 20 سانتی که در پک دستگاه تقطیر شما قرار دارد می توانید عرقیات خود را به سمت شیشه هدایت کنید.

از سوی دیگر جهت ورودی آب یک عدد شیر ربع گرد 1/2 در قسمت پایینی سطل دستگاه تقطیر شما تعبیه شده است که ورودی آب را به آن وصل می کنید و در قسمت بالای سطل یکعدد سرشیلنگی 1/2 جهت خروجی آب تعبیه شده است که براحتی می توانید از شیلنگهای موجود در منزل جهت این اتصالات استفاده نمائید.

دلیل استفاده از ورودی پایین آب به سطل خنک کننده دستگاه تقطیر  و دستگاه عرق گیری شما آنست که خروجی شما خنک خواهد بود چرا که بخار با دمای بسیار بالایی به ورودی لوله مسی وارد شده و پس از طی یک تا یک و نیم دور تبدیل به مایع خواهد شد که در این فرآیند آب ورودی در زیر آن باعث خنک کنندگی محصول خواهد شد و از سوی دیگر از قسمت بالایی که بخار وارد لوله مسی دستگاه تقطیر شما می شود میزان حرارت بالا بوده و آب، گرم خواهد شد که با تعبیه خروجی که ایجاد کرده ایم ، آب گرم براحتی خارج می شود که این عمل موجبات فرآیند تقطیر و عرق گیری را فراهم می کند.

ترمومتر (دماسنج):

این وسیله جهت نشان دادن دمای داخل دستگاه تقطیرتان بسیار کاربردی و مفید است البته قبل از شروع کار دمای محیط شما را نشان می دهد، حال پس از گذاشتن دستگاه تقطیر شما بر روی گاز ، میزان حرارت داخل آن قابل مشاهده است که در بهترین حالت دمای عرق گیری از 80 تا 90 درجه خواهد بود لذا از 90 درجه به بالا میزان درصد آب بالایی در حال تقطیر می باشد و قطعاً پس از یکبار استفاده از دستگاه تقطیرتان متوجه کارکرد و نتیجه بخشی آن خواهید بود.

ویگرو بالنی :

ویگرو بالنی با استفاده از طوری مسی موجود در آن کمک زیادی به تقطیر جزء به جزء می کند طوریکه هم مزه محصول شما را تغییر می دهد و هم رنگ کدری عرقیات شما را می گیرد. ویگرو در بسته بندی کارتن ظروف سلطانی عرضه می گردد و دغدغه مشتریان را نسبت به سالم رسیدن به مقصد را برطرف نموده ایم، در داخل آن یکعدد گیره وجود دارد که شما براحتی طبق فیلم موجود در سایت ما می توانید نسبت به نصب آن اقدام نمائید از سوی دیگر یکعدد درپوش سیلیکونی بر قسمت بدنه آن قرار دارد تا براحتی بتوانید طوری مسی را از قسمت مذکور وارد و یا تخلیه نمائید.

پس از نصب آن و اطمینان از بسته بودن قفلهای درب دستگاه تقطیر، گاز را روشن نموده و منتظر جوش آمدن دستگاه تقطیر باشید در این صورت دمای دستگاه شما با استفاده از دماسنج نصب شده بر روی دستگاه تقطیر شما از حدود بالای 75 درجه دستگاه تقطیر شروع به جوشیدن می کند پس با شروع جوشیدن ، قلهای موجود داخل دیگ تقطیر به داخل شیشه ویگرو خواهد آمد و با توجه به وجود مکانیزم سد راهی داخل ویگرو که بصورت سوزنی شکل دیده می شود باعث آن خواهد شد که ناخالصی محصول دوباره به داخل دستگاه تقطیر برگشت داده شود که در اینجا جاذبه زمین نیز به این قضیه کمک شایانی می کند!

 نکته مهم این مدل از ویگرو ، وجود طوری مسی موجود داخل آن می باشد چرا که در هنگام تخمیر (قبل از تقطیر) گوگرد حاصل می شود و و در هنگام تقطیر گوگرد بایستی به مس بچسپد که وارد محصول شما نشود چرا که گوگرد سمی است و بایستی مانع ورود به داخل عرقیات شما شود - در این حالت طوری مسی موجود داخل ویگرو بالنی باعث جلوگیری از ورود گوگرد حاصل از تخمیر شما می شود و بوی تند عرقیات شما را نیز می گیرد از سوی دیگر پس از یک یا چند بار تقطیر متوجه می شوید که رنگ طوری مسی تیره می شود که پس از آن می توانید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

در نظر داشته باشید در داخل بسته ویگرو دو عدد نیم متری طوری مسی قرارداده ایم و در صورت نیاز می توانید جداگانه نسبت به طوری مسی از سایت ظروف سلطانی جهت دستگاه تقطیر خود اقدام نمائید.

سوپاپ اطمینان:

این محصول که برای اولین بار در ایران بر روی دیگهای تقطیر نصب شده اند توسط ظروف سلطانی رونمایی گردید. طوریکه بر روی درب نصب شده و در صورتیکه تا نیم بار فشار به دیگ تقطیر شما وارد شود سوپاپ اطمینان عمل نموده و فشار وارده دیگ تقطیر شما به سرعت از سوراخهای سوپاپ اطمینان خارج خواهد شد، از سوی دیگر ظروف سلطانی اقدام به تهیه یکعدد طوری مخصوص در زیر درب دیگ تقطیر شما نموده است تا جلوی خروجی سوپاپ اطمینان گرفته نشود.

ذغال اکتیو:

این محصول جهت تصفیه عرقیات بکار میرود ، طوریکه تا حدی هم به شفاف سازی محصول کمک می کند و هم مزه آن را بهتر می نماید. ذغال اکتیو را در یک صافی قرار دهید سپس آب گرم را به مدت کوتاهی بروی آن بریزید تا گرد و خاک آن تمیز شود پس از آن مقداری پنبه داخل قیف بگذارید و ذغال اکتیو را بروی پنبه بریزید در این حالت عرقیاتی که از خروجی تقطیر دستگاه تقطیر شما خارج خواهد شد بروی ذغال اکتیو و پنبه می ریزد و پس از آن از طریق قیف وارد شیشه می شود در نظر داشته باشید که هر 100 گرم ذغال اکتیو جهت 10 لیتر عرقیات مورد استفاده قرار میگیرد.

سدیم متابی سولفیت:

این محصول برای شستشو و ضدعفونی کردن کندانسورهای برقی و آبی مورد استفاده قرار می گیرد. بدین صورت که میزان 10 گرم از پودر متابی سولفید را در نیم لیتر آب حل نموده و داخل لوله مسی کندانسور و خنک کننده بریزید طوریکه سمت خروجی تقطیر دستگاه تقطیر را باید ببنید که مایع خارج نشود، پس از گذشت دو یا سه ساعت توسط آب شهری مسیر لوله مسی را شستشو نمائید. توضیح اینکه این محصول از بهترین و با کیفیت ترین کمپانی های تولید مواد شیمیایی تهیه و بسته بندی می گردد و با اینکه در رده خوراکیها می باشد اما نباید بطور مستقیم وارد دستگاه گوارش گردد.

قبل از هر چیز لطفاً به بروشور راهنمای داخل کارتن محصول خود مراجعه و آنرا مطالعه نمائید. پس از آن پیشنهاد می کنیم که دستگاه تقطیر خود را با مواد شوینده و آب کاملاً شستشو داده طوریکه مطمئن باشید که هیچگونه ذراتی در مسیر دستگاه تقطیر شما وجود نداشته باشد که این مسیرها شامل لوله مسی روی درب - شیلنگها - لوله مسی خنک کننده و یا کندانسور می باشد. این مسئله باعث آن می شود که خیالتان از بابت مسیر خروجی دستگاه تقطیرتان کاملاً راحت بوده و نگرانی از این مسئله در هنگام عرق گیری نداشته باشید.

اکنون محصول آماده شده خود را در داخل دستگاه تقطیر ریخته و دقت بفرمایید که حتما یک سوم دیگ شما خالی باشد چرا که پر بودن بیش از حد آن باعث می شود که هنگام جوشیدن، مواد و گیاه به سطح بالا آمده و جلوی خروجی را بگیرد که این امر باعث فشار آمدن به دیگ و خطرات جبران ناپذیری خواهد شد.

درب دیگها را بسته و لوله مسی موجود در داخل دیگ را با آچار مناسب سایز آن کاملاً محکم کرده و ببندید البته در صورتی که از ویگرو استفاده می کنید گیره ویگره را بین لوله مسی و انتهای شیشه متصل نمائید. پیشنهاد می شود به صفحه لوازم تقطیر سایت ما مراجعه کنید تا هم از مزایای ویگرو و هم از لوازم موجود ظروف سلطانی بهره مند شوید. حال پس از اطمینان از محکم بستن لوله مسی بالای درب، داخل لوله مسی را فوت کرده و مطمئن باشید که از کناره های اطراف درب و قفلها هیچگونه هوایی خارج نمی شود اکنون گاز را روشن نموده و دیگ خود را بروی آن قرار دهید و منتظر جوش آمدن مواد باشید. 

جوشیدن دستگاه تقطیر، بسته به ابعاد و اندازه دیگ شما متغیر است که معمولا از 45 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد و پیشنهاد می شود در صورتی که دستگاه تقطیر خود را انتخاب نمودید، از نوع گازی که مناسب آن نیز هست هم مطلع باشید برای این منظور در قسمت مشخصات هر دستگاه و یا در صفحه خرید در زیر ویژگی محصول این مورد کاملاً مشخص شده است. از طرفی از اونجائیکه این پکیج شما بهمراه ترمومتر عرضه میگردد پس از یکبار استفاده متوجه طرز استفاده آن خواهید شد چرا که نیاز به تجربه یکبار استفاده را دارد. این امر مستلزم تجربه بوده و بسته به نوع موادی که داخل دستگاه تقطیر خود می ریزید متفاوت است. 

بخار تقطیر با شروع جوش آمدن کم کم به سمت شیلنگ سیلیکونی آمده و باعث داغی آن خواهد شد البته شیلنگ سیلیکونی های مورد استفاده در ظروف سلطانی کاملاً مقاوم در برابر حرارت و بو بوده طوریکه مشکلی در این مسئله بوجود نمی آورد. پس از شاهد داغ شدن و وجود قطراتی در داخل شیلنگ سیلیکونی نوبت آن است که ورودی آب خنک کننده سطلی و یا کندانسور شیشه ای را باز نموده که آب گردش داشته باشد. و یا فن کندانسور برقی را روشن نمائید در این شرایط متوجه شدت گرمای بالایی خواهید بود که در چند دور بالایی ایجاد شده است.

مایع تقطیری که اکنون وارد ظرف شما شده است را تا زمانی جمع آوری کنید که به میزان دلخواه مزه خود برسید. بعنوان مثال اگر شما نسبت به ساخت عرق نعنا اقدام می کنید در جریان باشید مزه مایع تقطیر اولیه بسیار تند بوده چرا که مستقیماً مواد اصلی در حال تقطیر می باشد که با کمترین میزان آب در حال خروجی از دستگاه تقطیر است ولی پس از مدتی میزان آب موجود در دستگاه تقطیر نیز بسمت خروجی تقطیر هدایت شده که در این شرایط مزه محصول شما ملایمتر خواهد شد پس لازم است کلیه مایعاتی که تقطیر شده است را باهم قاطی کنید و مجدداً نسبت به تست مزه محصول نهائی اقدام کنید و در هر شرایطی به مزه واقعی محصول خود رسیدید گاز را خاموش کنید.

اتمام کار شما زمانی خواهد بود که طبق دستور بالایی عمل نمائید البته این مسئله بسته به تقطیر هر نوع موادی تا حدی در دستگاه تقطیر شما متفاوت است در این شرایط گاز را خاموش کرده و با دستکشی مناسب شیلنگ سیلیکونی را به آرامی از بالای درب دستگاه تقطیر باز نمائید تا بخار جمع شده و فشرده داخل دیگ تقطیر به آرامی خارج شود. پس از اطمینان از اتمام بخار داخل دیگ اکنون می توانید قفلها را به آرامی باز نموده و درب آنرا بردارید در این شرایط متوجه خواهید شد که هنوز میزان زیادی از آب و گیاه در داخل دستگاه تقطیر وجود دارد که این مواد، پسمانده عمل تقطیر شما می باشد پس نسبت به ریختن آن در جایی مناسب اقدام کنید و با اتمام این روند، حتما دستگاه تقطیر خود را بهمراه اتصالات مربوطه کاملاً با مواد شوینده شستشو دهید. لازم به ذکر است حتماً خنک کننده و یا کندانسور مربوطه را هم از وجود مایعات تقطیر کاملاً تمیز و پاک نموده طوریکه زمینه مناسب را جهت تقطیر بعدی برای دستگاه خود فراهم کنید.

دستگاه تقطیر عرق گیری 16 لیتری با کندانسور آبی و ویگرو


جنس دیگ و خنک کننده
آلومینیوم
ارتفاع دیگ
38 سانت
قطر کف دیگ
27 سانت
خروجی هر بار دیگ
حدود 2/5 لیتر
مناسب برای
گازهای کابینتی
حداکثر ظرفیت پر کردن دیگ
11 لیتر
ضخامت ورق
1/5 میلیمتر
خروجی ساعتی
بیش از یک لیتر
نوع اتصالات دیگ و خنک کننده
برنجی از جنس مرغوب
سایز لوله مسی خنک کننده
10 میلیمتر
متراژ لوله مسی خنک کننده
280 سانتی متر
دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
علیرضا حامد ابریشم باف
700 روز پیش

سلام.
جنس تمام دیگ های شما آلومینیوم هست
میشه به خواست خودمون استیل تولید بکنید؟

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
697 روز پیش

با درود - تماس بگیرید.

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
علیرضا حامد ابریشم باف
699 روز پیش

سلام.
دیگ استیل هم دارین؟

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
698 روز پیش

سلام دوست عزیز خوبی شما دیگ استیل فقط 50 لیتری دارم با ترمومانومتر و شیلنگ 1 متری و تک خروجی قیمت 5800 م هست و تمام دیگهای ما از آلومنیوم شمش درجه یک هست

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
697 روز پیش

با درود - تماس بگیرید گاها موجود داریم

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
ناشناس
572 روز پیش

باسلام وخسته نباشید به همه کارکنان مجموعه ظروف سلطانی و شخص محترم آقای سلطانی عزیز که واقعا کارشون تمیز وبا سلیقه است ازسایت دقیق وکاملتون تادستگاه های حرفه‌ای. دوستانی که دنبال دستگاهی خوب هستندشک نکنید بهترین انتخاب همین جاست من همه سایت های موجود رو مطالعه کردم ویک دستگاه ۱۶ لیتری این گروه تولیدی را۳ماه پیش خریداری کردم وچون خیلی راضی بودم سفارش خرید دستگاه ۱۰۰ لیتری رو همین امروز دادم به شمانیز توصیه میکنم.

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
569 روز پیش

با درود
مشتری گرامی ضمن تشکر و قدرانی از شما ، ظروف سلطانی در جهت بهتر شدن محصولات خود نهایت تلاش خود را نیز خواهد نمود.

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
رهی
539 روز پیش

سلام و خداقوت به پرسنل ظروف سلطانی.
من این محصول رو خریداری کردم و بسیار راضیم.
خواستم به دوستانی که قصد خرید دارن بگم که کاملا نیاز یک مصرف کننده خانگی رو جواب میده و میتونین یک محصول ارگانیگ و خانگی رو استحصال کنین.
فقط گیره های قفل کننده تهشون باید با فرانسه کمی کج بشه تا به دیگ نرسه و اسیب نرسونه.
من بار اول که بستم با دوتاشون این مشکل رو داشتم،امیدوارم این نکته تو تولید مد نظر قرارداده بشه و یکبار قبل ارسال به مشتری چک بشه تا مشکلی پیش نیاد.
با تشکر از محصول خوبتون.
پیروز و موفق باشید.

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
533 روز پیش

با درود
ضمن تشکر از حسن توجه شما به محصولات ظروف سلطانی - حتما مورد درخواستی شما بررسی خواهد شد.

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
reza
509 روز پیش

سلام بعد چند روز به دستم میرسه ؟ تهران هستم

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
508 روز پیش

با درود - ارسال بصورت روزانه و در همان روز سفارش شما انجام میگردد.
موفق باشید.

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
رضا بختیاری
465 روز پیش

سلام وقتتون بخیر
سوالی که داشتم این هستش که لوله ی دماسنج که به در دیگ وصل شده تا پایین میرسه آیا؟

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
464 روز پیش

با درود - خیر - ۵ سانت بیشتر نیست

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
محمد فراهانی
412 روز پیش

باسلام طول نهایی محصول با ویگرو و ... چقدر میشه؟

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
411 روز پیش

با درورد
طول شیشه های ویگرو ساده 37 سانتیمتر هست
با لوله مسی روی دیگ تقطیر 15 سانتیمتر هست
جمع طول اصلی لوله مسی رو دیگ تقطیر و شیشه ویگرو 52 سانتیمتر هست

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
محمود
347 روز پیش

سلام وقت بخیر و خدا قوت
دو تا سوال داشتم ،
ارسال از چه طریقیه؟
پک کامل دارای ویگرو با مس هست اما در فیلم که توضیح میدید ویگرو خال هست ؟کدوم نوع ارسال میشه و اینکه برای خروجی محصول در پایین دیگ خنک کننده لوله اضافی یا شیر تعبیه شده یا باید خریداری بشه ؟
ممنون که جواب میدین

دستگاه تقطیر 16 لیتری با کندانسور آبی و پک ویژه
345 روز پیش

بادرود فروان
ارسال بار از برای مشتریان ظروف سلطانی از طریق باربری یا اتوبوس خواهد بود
پیکیچ ویژه که دارای ویگرو بالنی هست اختراع جدید هست و در این هفته ویگرو بالنی رو در پیچ اینستاگرام ظروف سلطانی رونمای میکنم

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...